• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Popüler Analist 2022’de Yükseliş Beklediği 3 Altcoini Paylaştı

Popüler Analist 2022’de Yükseliş Beklediği 3 Altcoini Paylaştı

Kripto para piyasaları Aralık 2020’de Bitcoin’in (BTC) 20 bin dolar barajını aşması ile birlikte büyük bir ralliye sahne oldu. Aylarca devam eden bu ralli, Çin’in Mayıs ayında kripto paralara yönelik yasaklarını açıklayana kadar sürdü ve bu dönemde piyasalarda neredeyse yarı yarıya değer kaybı yaşadı. Mayıs ayından sonra bir süre durgun seyreden ve toparlanmaya çalışan piyasalar, Kasım itibariyle en yüksek seviyelerine çıktı ancak daha sonra Kasım genelinde bir kez daha düşüş eğilimi yaşandı. Piyasalar son birkaç gündür toparlanırken, piyasaların en ünlü analistlerinden Michael van de Poppe, 2022’de yükseliş beklediği altcoinleri paylaştı.

Cosmos (ATOM)

patlama yapmasi ihtimal coinleri

Youtube üzerinden takipçilerine yönelik analiz ve tahminlerini paylaşan Michael van de Poppe, 2022’de yükseliş beklediği altcoinlerde ilk sırayı Cosmos’a (ATOM) ayırdı. Kendi portföyünü, şimdilerde değeri düşük olan varlıklara ayırdığını dile getiren Poppe, ATOM’un gelecek yıl ilk olarak 60 dolar seviyesine ve ardından 100 dolar seviyesine ulaşabileceğini iddia etti. Ünlü analist bu paylaşımı yaptığı sırada ATOM 27,5 dolar seviyesinde işlem görüyordu.

Curve DAO Token (CRV)

Popüler analist, söz konusu yükseliş beklentisi listesinde 2. sırayı Curve DAO Token’a (CRV) ayırdı. Merkezi olmayan borsa (DEX) ve otomatik piyasa yapıcı protokolü Curve DAO Token’ı takipte olduğunu belirten Poppe “Zaten büyük bir çıkıştan sonra güzel bir re-teste tanık olduğumuz gerçeği göz önüne alındığında, CRV şu anda büyük bir çıkışa doğru ilerliyor. Sürekli olarak daha yüksek dipler, daha yüksek zirveler yapıyoruz.” sözlerini dile getirdi.

SushiSwap (SUSHI)

alt coin

Ünlü analist listesindeki son sırayı, Ethereum (ETH) tabanlı merkezi olmayan borsa SushiSwap’in yerel token’ı olan SUSHI’ye ayırdı.  Ünlü analist söz konusu kripto varlığı, fiyatında %80 oranındaki geri çekilme sonrası takibe aldığını ifade etti. Poppe konuya ilişkin olarak “Şu an SUSHI için bir re-test ile karşı karşıyayız. Bence bu seviyenin üzerine çıktığı an (4,64 dolar ile 6,19 dolar aralığı) gerçek tetikleyici 6,25 dolar ile 7 dolar olacaktır. 7,35 dolar seviyesi kırıldığında ise yüksek oranlarda yukarı yönlü ataklar görebiliriz.” sözlerini dile getirdi.