• BITCOIN/TL
  350294,676
  % -0,77
 • ETHEREUM/TL
  24458
  % -0,03
 • RIPPLE/TL
  9.02
  % -2,55
 • BITCOIN CASH/TL
  2161,697
  % -2,40
 • LITECOIN/TL
  996.7
  % -1,30
 • COSMOS HUB/TL
  257.1
  % -1,40
 • CARDANO/TL
  8.41
  % -1,75
 • TETHER/TL
  18.43
  % 0,02

İnfinity Coin(Axie) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları

İnfinity Coin(Axie) Nedir, Nasıl ve Nereden Alınır? Geleceği, Yorumları

Oyun oynamayı seven kullanıcılar için özel bir tasarımla üretilen İnfinity coin koin piyasasında kısa sürede önem kazanmıştır. Oyunlarda kazanmak için yardımcı olan ürün sanal borsa üzerinde işlem görür.  Aynı zamanda evcil hayvanlar adına yapılan projelerde de yer alan ürün oyun dünyasına yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Her kullanımda kaliteli başarılı işler ortaya koyan kripto paralar oyunda da tokenlerin kullanılmasına yardımcı olur.

İnfinity Coin’in Tarihçesi

infinity coin nedir

Yaklaşık olarak 4 yıldır kullanılmaya devam edilen    İnfinity coin oyun tutkunları için ayrıcalıklar sunar. Sağladığı yenilikçi özellikleri sayesinde oyunlarda farklılıkları da deneyimleme imkanı elde ederler.  Oyun oynamayı severlerin görevlerde farklılık görmek istediklerinde performansını gösterir. Sanal dünyanın yaygınlaşmasının ardından kripto para dünyasında da birçok yenilik ortaya çıkmaya devam etmiştir.

 İnfinity Coin Ne Zaman Üretilmeye Başlandı?

İnfinity coin çıkış tarihi 2018 yılının ortalarına doğru olmaktadır. Kısa sürede kendini gösteren ürün özellikleriyle kullanıcılara benzersiz deneyim yaşatmaya çalışır. Oyun dünyasında yenilikçi ve modern yapısıyla var olmaya çalışırken diğer yandan da yeni nesil oyunun oynanmasına yardımcı olur.  Dijital paralarla alım ve satım yaparken aynı zamanda oyun ticareti yapmak isteyenler için de çeşitli fırsatlar sunmaya devam eder.

 İnfinity Coin Nereden Alınır ?

İnfinity coin almak için tüm işlemler online olarak yapılır. Bankalar üzerinden işlem yapmak yerine sanal borsadan işlem yapmak isteyenler için hızlı ve güvenilir bir ticaret imkanı yaratır.  Dijital para piyasasına katkı sağlayan tokenler piyasanın da daha hareketli olmasına destek olur. Alım ve satım işlemleri her saat yapılabilir. Bunun için cüzdana ihtiyaç duyulur. Online cüzdana erişim sağlayarak istenilen her işlemi başarılı bir şekilde tamamlamak mümkündür.

Ayrıca Ata Coin adlı yazımıza göz atın!

 İnfinity Coin Hangi Altyapıyı Kullanıyor?

Blok zincir temelli olan    İnfinity coin altyapısı güvenilir bir sisteme sahiptir. Piyasadaki oyun tutkunları için blok zincir sistemiyle yenilikçi gelişmeler de ortaya koyar. Oyunları daha kaliteli ve farklı görevlerle oynama imkanı yaratır. 4-5 yıldır farklı oyun geliştirmek için yardımcı olur. Gücünden ve yaratıcılığından faydalanılarak farklı oyun tasarımları da yapılabilir. Oyundaki alış verişi kağıt paralar yerine sanal paralarla yapmak mümkündür.

 İnfinity Coin’in Avantajları Nelerdir ?

infinity coin gelecegi

Blok zincir üzerinden ticaret ve görevlerin yerine getirilmesine destek olan ürün avantajlarıyla kullanıcılara teknolojik anlar yaşatır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dijital dünya daha fazla önem kazanmıştır. Dolayısıyla kripto dünyasında da çeşitli özellikler geliştirilmeye başlanmıştır.    İnfinity coin’in avantajları şunlardır:

 • Oyunların daha eğlenceli olmasına yardımcı olur.
 • Oyundaki görevlerde çeşitlilik yaşatırken alım ve satım işlemlerinin kağıt para yerine dijital paralarla yapılmasını sağlar.
 • Çevre dostudur. Teknolojik ürünler çevreye zarar vermez. Yaşamda kağıt para kullanımını azaltır. Böylece bir yandan kağıt tasarrufu yapılır diğer yandan ise çevre için uzun vadede kirlilik oluşmaz.
 • Kağıt para kullanımına göre çok daha az masraf yaratır. Birçok ülke tarafından kabul edildiği için ticaret yaparken zorluk yaşanmaz.
 • Ticaret için cüzdanlar kullanılır. Cüzdanlar şifre sistemiyle saklanır. Şifreleme sisteminde kullanılan güvenlik önlemleri blok zincir alt yapısı tarafından korunur.
 • İşlemlerin kısa sürede bitmesi zamandan tasarruf edilmesine de destek olur.

İnfinity Coin’in Dezavantajları Nelerdir ?

Dijital yaşamın önem kazanması birtakım sorunlara da sebep olabilir. Bu sorunlar avantajlara göre daha azdır. Fakat tokenlerin ve kripto paraların sebep olduğu sorunlar göz önünde bulundurulmak zorundadır.    İnfinity coin’n dezavantajları şunlardır:

 • Ürün her yerde yasal olarak kabul görmediği için güvenlik açıkları da ortaya çıkabilir. Kullanırken dikkatli olunmalıdır.