• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Dogecoin Katilinden Yeni Anlaşma, Fiyat Fırladı!

shiba con alinir mi

2021 yılı, kripto para birimleri için eşsiz bir yıl oldu ve bu süreçte Bitcoin’in (BTC) öncülüğünde birçok kripto para birimi sert değer kazançları ile yatırımcılarını sevindirdi. Bitcoin’in defalarca rekor kırdığı 2021 yılında, öte yandan şaka tabanlı ve köpek temalı kripto para birimleri de büyük bir popülarite yakalamayı başardı. Bu kripto para türleri arasında liderliği Dogecoin (DOGE) aldı ve DOGE, özellikle yılın ilk aylarında elde ettiği sert değer artışları ile diğer şaka tabanlı kripto paraların da yolunu açtı. Dogecoin’in sert değerler kazandığı süreçte, piyasada Dogecoin’den esinlenerek üretilmiş olan kripto paralar da popülarite kazanmayı başardı. Dogecoin’den esinlenerek “Dogecoin Katili” olma yolunda ilerleyen kripto paralar arasına Floki Inu (FLOKI) da adını yazdırdı.

Dogecoin Katili, Yeni Anlaşmasını Duyurdu

dogecoin tweet

Dogecoin’den esinlenerek piyasada daha sonra “Dogecoin Katili” olarak adlandırılan kripto paralar arasında ilk sırada Shiba Inu (SHIB) yer alıyor. SHIB ile birlikte birçok şaka tabanlı kripto para birimi de yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ederken, bir diğer Dogecoin Katili olan Floki Inu’dan bir ortaklık adımı geldi. Kısa bir süre önce sosyal medya hesabı üzerinden yeni ortaklığını açıklayan FLOKI, İtalya’nın Serie A takımlarından SCC Napoli ila anlaştı. FLOKI’nın kurduğu bu ortaklık ile birlikte FLOKI fiyatında kısa sürede %10’dan fazla değer artışı yaşandı.

Ortaklık Haberi ile FLOKI Fiyatı Fırladı

Ortaklığın duyurulmasından sonra FLOKI fiyatı piyasalarda 0,0001949 dolar seviyesine kadar yükseldi. Ancak FLOKI fiyatı yine de Kasım ayı başlarında ulaştığı 0,00033 dolarlık tüm zamanların rekor seviyesinden uzak kaldı. Yine de buna rağmen haberin etkisi ile birlikte Gate.io borsasında FLOKI fiyatı kısa bir süreliğine de olsa 0,0002072 dolar seviyesini gördü.

SCC Napoli, FLOKI ile Boksör Tyson Fury’nin Anlaşmasını Hatırlattı

mike tyson kripto para

Yapılan yeni anlaşmaya göre FLOKI, SCC Napoli takımının yeni forma arkası reklam sponsoru olacak. Yapılan anlaşmanın ardından açıklamalar yapan SCC Napoli, FLOKI’nin dünya çapında ana akımda gördüğü ilgiye dikkat çekti ve FLOKI ile daha önce anlaşma sağlayan dünya şampiyonu boksör Tyson Fury’yi hatırlattı. SCC Napoli ile FLOKI arasında sağlanan bu anlaşma, kısa sürede kripto paranın fiyatını da olumlu yönde etkiledi.