• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Analistlere Göre Bu Hafta En Çok Kazandıranlar Şu 3 Altcoin Oldu!

bitcoin analiz

Bitcoin dün 31 bin dolar civarındaki destek bölgesine düşüş yaptı. Dünden bu yana 32 bin dolar seviyesinin üzerinde ise yalnızca iki saat kalabildi. Kripto para piyasanın genel olarak karşı karşıya kaldığı zorluklara rağmen, artışa giden kripto paralarda var.

Kripto para piyasasında BTC düşüşüne bağlı gelişen değişimlere rağmen, GHST, CNS, TLM gibi altcoin projeleri son günler içinde kazançlar kaydetti. Burada gizli bir birikim ve takım oyunu olduğu ise analistler tarafından açıklanıyor.

GHST Coin İlerleyişi

ghost coin

Aavegotchi (GHST) Coin, Aave protokolü içinde var olan ve bahis ödüllerini almak için Gotchi adlı oyunda teminat olarak tanımlanan DeFi odaklı bir kripto para. Projeye ilişkin coşkunun son aylarda yükselmesine bağlı olarak, GHST Coin’de değer kazanımlarını yaşadı.

Diğer yandan Aavegotchi projesinde, otomatik piyasa yapıcılarını çekmek ve bunlar üzerinden likidite sağlamak için uygulanacak olan farming protokolünün de DinoSwap’ta yakında yer alacağının açıklanması ile birlikte fiyat artışları desteklendi. 15 Temmuz’un ilk saatlerine bakıldığında 1.05 dolardan işlem gören GHST Coin, ilerleyen sürede %20 üzeri değerlenerek 1.20 dolara sıçrama yaptı.

CNS Coin İlerleyişi

CNS Coin ise, Binance Smart Chain’de başarılı bir geçişi yaparak dikkat çekemeye başlayan kirpto paralar arasında yer alıyor. Sabit saatler içinde getiri ödülleri sunabilen CNS Coin, token arzını kendi kendine düzenleyebildiği için ilgi görüyor. Proje yakın tarihte TRON ağından Binance Smart Chain’e geçiş yapması ile değer kazanımı yolunda ilerledi. Uzmanlar, CNS’nin geçişi ardından işlem hacminde artış olduğunu ve traderların da PancakeSwap üzerinden CNS Coin satın aldıklarını açıkladılar. Gelişmeler ardından 0.0003 dolar olan fiyatının ise 0.00039 dolar seviyesine %36 artışla çıktığı belirtildi.

TLM Coin Haftalık Bazda Arttı!

tlm coin

Bu hafta analistlere göre kazandıran coinler arasında TLM Coin’de yer aldı. TLM Coin, Blockchain oyun platformunun kullanıcıları rekabete ve dijital öğeleri toplamaya teşvik eden kripto para birimidir. TLM Coin ile benzersiz NFT’ler almak ve satışlarından TLM Coin kazanmak mümkün. Uzmanlar TLM Coin’in son bir haftada %128 oranında değer kazanımı ile 0144 dolardan 0.29 dolara çıktığını açıkladılar.

19 Temmuzda ise TLM Coin 0.20 dolardan işlem görüyor ve %26 değer kaybı yaptı. CNS Coin ise 0.00037 dolardan işlem gördü ve %3 değer kaybetti. GHST Coin,1.12 dolardan işlemde %3 değer kaybetti. Bitcoin’in 31 bin dolara kadar iniş düşüşleri bugün getirdi.